https://antenmarket.com.ua https://antenmarket.com.ua/ https://antenmarket.com.ua/ Спутниковые тюнера цены Приставки андроид

Т2 тюнеры

Т2 тюнеры

Выберите подкатегорию

Якщо ви хочете приймати передачі цифрового телебачення у себе вдома або в машині, вам знадобиться тюнер/ресивер DVB-T2, який використовується телемовними компаніями.
В інтернет магазині Антенмаркет можна вибрати та купити тюнер для цифрового DVB-T2 телебачення. Цифровий тюнер призначений для прийому каналів у форматі DVB-T2 у цифровій наземній мережі України. У вас буде доступ до 32 українських ефірних каналів абсолютно безкоштовно! В наявності завжди є ефірні тюнери різних цінових категорій. У магазині представлені моделі найпопулярніших виробників, AB-COM, Amiko, World Vision, Openbox, Tiger, OpenFox, Strong та багато інших моделей Т2.
Бажаємо вам приємних покупок!
Крім тюнера або ресивера у нас можна купити антени ефірні Т2.

DVB-T – це абревіатура від Digital Video Broadcasting-Terrestrial, що є назвою стандарту Європейського Союзу для цифрового телемовлення. Стандарт був уперше випущений у 1997 році. З того часу він став найбільш широко застосовуваним для цифрового телемовлення у світі. DVB-T2 був оновлення для підвищення продуктивності в 2011 році.