https://antenmarket.com.ua https://antenmarket.com.ua/ https://antenmarket.com.ua/ Спутниковые тюнера цены Приставки андроид

Установка цифрофых Т2 антенн

Установка цифрофых Т2 антенн

Комплект цифрового Т2 Эконом 1 ТВ з установкою

Комплект цифрового Т2 Эконом 1 ТВ з установкою

Комплектація Антена EUROSKY ES - 003 Blue зовнішня з підсилювачем 5В Кронштейн стіновий Ко..

1650 грн.

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Встановлення цифрової антени в приватному будинку - альтернатива супутнику

Установка цифровой антенныЕфірне телебачення сьогодні вже не картинка з перешкодами, снігом та спотвореннями, а якісне цифрове зображення. У цифровому ефірі Києва на сьогоднішній день 50 телеканалів! Канали передаються у цифровій якості, АБОНЕНТСЬКА ОПЛАТА ВІДСУТНЯ.

Система підключається за умови дотримання умов: підтримка формату DVB-T2, наявність дециметрової антени. До старих аналогових телевізорів передбачено зовнішні приставки. Аналогові канали в даний час не працюють, без підключення ресивера перегляд не можливий.

Установка ефірної цифрової антени – найпопулярніший варіант телебачення у приватному секторі, що пов'язано з такими вагомими аргументами, як:
Відсутність абонентської оплати.
Низька вартість обладнання та робіт, особливо в порівнянні із супутниковим ТБ, де на кожен телевізор встановлюється своя приставка.
Простота в обслуговуванні: обладнання не потребує щорічних налаштувань та оновлення програмного забезпечення.
Надійність. Ефірне телебачення — це державна мережа мовлення, яка не закриється і не розориться з часом.
Система може бути поєднана з супутниковою тарілкою, сигнал від якої може бути проведений до кімнат, де частіше працює телевізор.

Вибір цифрової антени для Києва та Київської області

Встановлення антени для цифрового ефірного телебаченняУ процесі покупки системи для встановлення за містом, враховуються фактори: розташування будинку щодо рельєфу місцевості (низина або височина), висота будівлі, віддалення від телевежі, наявність висотних будинків, лісових масивів поблизу будинку, які можуть значно послаблювати сигнал. Ці параметри впливають на вибір обладнання. Але для більшості об'єктів можна керуватися даними:

Квартири та офіси Києва до 3 телевізорів: комплекти "Економ" з антенами малого та середнього посилення. Але для багатоквартирного будинку або офісної будівлі слід вибирати варіанти максимальної потужності.
Приватні будинки до 30-40 км від Києва та до 3-х тв: цифрові комплекти "Економ 2" та "Економ 3".
Будинки та дачі на відстані понад 40 км від Києва з великою кількістю телевізорів у будинку (більше 3): комплект "Стандарт" та "Преміум" з антеною максимального посилення.
 

Оформлення замовлення на встановлення ефірної антени

Заявку на монтаж системи можна залишити по телефону, через сайт або через підключені до сайту месенджери. Замовлення проходить етапи:
Консультація по телефону для збору інформації щодо віддаленості об'єкта від ретранслятора, місця проведення робіт, кількості телевізорів, що підключаються, наявності кабельної мережі.
Попередній виїзд на об'єкт для огляду приміщення, виміру сигналу та складання кошторису, або виїзд із встановленням обладнання. Вартість послуги попереднього виїзду становить 500 грн, додатково сплачується дорога (оплата береться лише в один бік). Якщо монтаж буде виконаний без попереднього виїзду та виміру сигналу, установник бере на об'єкт кілька варіантів підсилювачів, антен та кріплень для формування комплекту на місці.
Після закінчення монтажу проводиться перевірка якості системи.
Усі розрахунки із клієнтами здійснюються за фактом. На матеріали та роботи надається гарантія 12 місяців.