https://antenmarket.com.ua https://antenmarket.com.ua/ https://antenmarket.com.ua/ Спутниковые тюнера цены Приставки андроид

Спутниковое ТВ для дачи

Спутниковое ТВ для дачи

Комплект спутникового ТВ "Для дачи" с установкой на 1 ТВ

Комплект спутникового ТВ "Для дачи" с установкой на 1 ТВ

Комплектация Антенна диаметром 0.85 Кронштейн для крепления антенны 300/400 мм 2 конверт..

3800 грн.

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Час на дачі це не тільки відпочинок на природі, виконання роботи по господарству, а й перегляд телевізора. Причому нам, як людям, які звикли до якісної трансляції, хотілося б і далеко від міста бачити на своїх екранах яскраву картинку. І це цілком реально навіть, якщо ваша дача або приватна оселя знаходяться «в глибинці», тому що потрібно просто купити супутникове ТБ для дачі та правильно його налаштувати.

Доступне супутникове ТБ на дачу та в будинок без абонентської плати

З супутників транслюється певна кількість відкритих програм. Канали знаходяться у вільному доступі, за їх перегляд не потрібно внесення абонентської оплати, придбавши та підключивши обладнання, ви отримуєте якісне супутникове ТБ на дачі фактично безкоштовно. Тобто трансляція обраної групи та кількості каналів здійснюється безкоштовно.

У списках багато регіональних передач. Програми розкидані по різних супутниках. Така система дозволить набрати список більш ніж з 80 українськомовних каналів, а також понад 200 іноземних передач. Вивчити списки безкоштовних каналів і дізнатися вартість підключення можна за посиланням "Відкриті канали з супутників".

Супутникове телебачення має гідну альтернативу - безкоштовне цифрове ефірне телебачення. Мовлення проводиться з телевежі або з ретрансляторів, розташованих в області і регіонах України. Наземне телебачення остаточно перейшло на цифровий формат і може запропонувати користувачам список із 30-50 якісних цифрових телеканалів. Абонентська плата за мовлення не стягується. Основні вимоги для підключення: наявність зовнішньої дециметрової цифрової антени та телевізора, що підтримує стандарт мовлення DVB-T2. Практично всі ТБ, випущені після 2016 року, працюють у цьому форматі. Якщо телевізор не підтримує цифровий стандарт, то підключається зовнішня телевізійна приставка, що приймає сигнал від антени і переводить його в зрозумілий телевізору аналоговий формат.

Якщо вам необхідний значний перелік програм і передач, більшість сучасних операторів супутникового зв'язку надають список з більш ніж ста каналів за мінімальну оплату.
Багато операторів пропонують вибрати тематичні канали за інтересами, і цим виключити такий момент, як «дивитися нічого».
Лідерами на вітчизняному ринку супутникового ТВ-мовлення, що надають зв'язок із мінімальною абонентською платою, є XtraTV та Viasat. Кожен із них багато років присутній на ринку, тому гарантує високу якість зв'язку та великий вибір пакетів із каналами.
Переваги підключення: тільки цікаві передачі, висока якість зображення, оперативний монтаж, адекватна вартість. У комплект супутникового ТВ для дачі входить ТВ-приставка, яка трансформує будь-який телевізор на мультимедійний центр.

Щоб підключити супутникове ТБ на дачу та в приватний будинок вигідно та якісно, ​​звертайтесь до нашої компанії «Антенмаркет». Ми працюємо з усіма провідними операторами та повністю беремо на себе завдання з підбору, встановлення та налаштування обладнання. Також здійснюємо ремонт та профілактику «тарілок».

Як встановити супутникове ТБ на дачу та в будинок

Перш ніж купити та встановити супутникове ТБ на дачу або в приватний будинок, необхідно звернутися до фахівців, які проведуть виміри, підберуть потрібну тарілку та комплект обладнання, а також пакет послуг.